منو

حریم خصوصی

از آنجایی که آف استار جلب اعتماد مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است، حفظ حریم خصوصی افراد حقیقی و حقوقی برای فروشگاه آف استار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدین منظور وب‌سایت آف استار تعهد دارد تا از حریم خصوصی کاربر حفاظت کرده و از هر فناوری جدیدی در راستای ایجاد بستری امن برای کاربران خود استفاده کند.

به این منظور برای ثبت نام، خرید، ثبت نظر، ارسال سفارش و یا استفاده از برخی امکانات سایت، اطلاعاتی مانند نام، آدرس، شماره تماس و ایمیل را از کاربران خود درخواست می‌کند، تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. تمام فعالیت‌های فروشگاه آف استار قانونی بوده و بر اساس قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد. طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود.

کاربر مسئول حفظ و نگهداری از اطلاعات کارت و حساب بانکی خود است و آف استار هیچ‌گونه دخل و تصرفی در اطلاعات کارت و یا ذخیره‌سازی آن‌ها ندارد و قادر به رصد و ذخیره اطلاعات بانکی کاربر نخواهد بود.

آف استار توصیه می‌نماید کاربر از در اختیار گذاشتن اطلاعات حساب کاربری و حساب بانکی خود با اشخاص دیگر اکیداً خودداری فرمایید.
فروشگاه اینترنتی آف استار برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می‌کند. شایان ذکر است سامانه پیامکی و ایمیل آف استار به ترتیب 50004001437388 و info@off-star.com است.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

فروشگاه اینترنتی آف استار هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمـی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونـی مجبور باشد اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

فیلتر بر اساس شهر محصول
آف استار
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
آف استار